1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz klasztoru i parafii. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na misje. Kolekta specjalna przyszłej niedzieli na remonty kościoła i pomieszczeń duszpasterskich.
2. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ze SP nr 10 jutro o godz. 19.00 w sali na 6.
3. Osoby starsze i chore zapraszamy na Mszę św. w ich intencji oraz nabożeństwo Lourdzkie we wtorek o godz. 18.00. Parafian prosimy o pomoc osobom potrzebującym w dotarciu do kościoła.
4. Grupa 3/4 zaprasza w czwartek na kolejne spotkanie poświęcone lekturze Ewangeli wg św. Marka pt: O wierze i niewierze. O 19.00 – adoracja w kościele, o 19.30 spotkanie.
5. Ostatnią w tym cyklu Mszę św. roczną za zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartkach wypominkowych odprawimy w najbliższy piątek o godz. 18.00.  Przypominamy, że w kancelarii parafialnej i zakrystii można już składać kartki wypominkowe z imionami naszych bliskich zmarłych. W ich intencji będziemy modlić się podczas różańca w listopadzie, a także podczas Mszy św. rocznej w każdy 4 piątek miesiąca.
6. Zapraszamy na 8-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 7-14 lutego 2015 r. (ferie zimowe w woj. śląskim). Program wyjazdu i szczegółowe informacje – na stronie internetowej oraz u o. przeora. Zapisy – do 9 listopada.
7. W piątek po każdej Mszy św. można będzie zapisać się do Legionu Maryi. Szczegóły w gablocie.
8. Przyjmujemy już także intencje Mszalne na przyszły rok kalendarzowy.
9. W sobotę nadzwyczajni szafarze odwiedzą chorych naszej parafii. Ze względu na Uroczystość Wszystkich Świętych kolejne odwiedziny chorych odbędą się  8 listopada.
10. Także w sobotę zapraszamy na spotkanie ekumeniczne z modlitwą wielbienia. Początek o godz. 18.00.
11. W tym tygodniu odeszli do Pana: Genowefa Witkowska, Janusz Stanaszek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…