To idealna okazja do tego, aby się pomodlić, wysłuchać katechezy oraz wymienić się swoimi poglądami. Nasz główny cel to pogłębienie naszej wiary.

Chrześcijaństwo jest dla nas czymś niezwykle ważnym, prawdą, dzięki której możemy zrozumieć codzienność. Nie unikamy trudnych pytań, starając się w pełni zrozumieć nauczanie Kościoła.

Duszpasterstwo dorosłych przeznaczone jest dla osób w różnym wieku, które reprezentują różne środowiska i zawody. Jest tutaj miejsce dla każdego kto ma świadomość, że wiara i religijność to coś więcej niż „chodzenie do kościoła”. Poruszamy więc różne tematy, poznajemy siebie nawzajem, a jednocześnie rozwijamy duchowo.

Naszym opiekunem jest o. Tomasz Golonka.

Spotkania przeważnie odbywają się co dwa tygodnie, w czwartki: rozpoczynamy je w kościele o 18 mszą św., potem o 19.00 jest adoracja Najświętszego Sakramentu, po niej, ok. 19.30, mamy spotkanie w Dużej Sali pod kościołem.

Co niezwykle ważne – nie jest to grono zamknięte. Każdy może do niego dołączyć! Jeśli zdołaliśmy Cię zainteresować lub chcesz samemu przekonać się czy na takim spotkaniu uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, zapraszamy!