Grupa Trzy czwarte. to idealna okazja, aby wspólnie się pomodlić, wysłuchać katechezy oraz wymienić poglądami. Nasz główny cel to pogłębienie naszej wiary.

Chrześcijaństwo jest dla nas czymś niezwykle ważnym, prawdą, dzięki której możemy zrozumieć codzienność. Nie unikamy trudnych pytań, starając się w pełni zrozumieć nauczanie Kościoła.

Duszpasterstwo dorosłych przeznaczone jest dla osób w różnym wieku, które reprezentują różne środowiska i zawody. Jest tutaj miejsce dla każdego kto ma świadomość, że wiara i religijność to coś więcej niż „chodzenie do kościoła”. Poruszamy więc różne tematy, poznajemy siebie nawzajem, a jednocześnie rozwijamy duchowo.

Naszym opiekunem jest o. Tomasz Golonka.

Spotkania odbywają się co czwartek: o 18 okazja do uczestnictwa w parafialnej mszy świętej, o 19.00 zwykle adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele, o 19.30 spotkanie w Dużej Sali pod kościołem. Spotkania filmowe zaczynamy zawsze o 19.00.

Co niezwykle ważne – nie jest to grono zamknięte. Każdy może do niego dołączyć! Jeśli zdołaliśmy Cię zainteresować lub chcesz samemu przekonać się czy na takim spotkaniu uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, zapraszamy! 

Adres naszej strony internetowej: grupa34.cba.pl

 

Kalendarium spotkań