1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz klasztoru i parafii. W ubiegłą niedzielę podczas kolekty specjalnej zebraliśmy 4 500 zł. Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na rzecz parafii.

2. Zapraszamy na nabożeństwa: dziś Nieszpory; w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek do Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę do Niepokalanego Serca Maryi. Nabożeństwa rozpoczynamy pół godziny przed wieczorną Mszą Św.

3. W poniedziałek 2.02 obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu podczas Mszy Św. poświęcimy gromnice. Zebrana kolekta przeznaczona będzie na Zakony Kontemplacyjne.

4. We wtorek w dzień św. Błażeja udzielimy specjalnego błogosławieństwa, a w środę wspominając św. Agatę pobłogosławimy przyniesiony przez wiernych chleb.

5. Grupa 3/4 zaprasza na spotkanie z ewangelią św. Marka pt. „Jezus Chrystus żywą świątynią”, o uroczystym wjeździe Chrystusa do Jerozolimy, w czwartek 5 lutego: o 19.00 – adoracja w kościele, ok. 19.40 – spotkanie w sali nr 6.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszą sobotę po Mszy Św. porannej odwiedzimy chorych naszych parafian.

7. Przypominamy, że w tym roku przypada 75. rocznica ustanowienia naszej parafii. Z tej okazji chcemy przygotować wystawę zdjęć obrazującą najważniejsze wydarzenia związane z jej istnieniem. Zwracamy się z serdeczną prośbą o wypożyczenie fotografii powiązanych z parafią, z których wybrane umieścimy na wystawie. Prosimy, by zdjęcia koniecznie podpisać na odwrocie imieniem i nazwiskiem wraz z adresem zamieszkania i dostarczyć do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. Młodzież ze wspólnoty Niniwa z okazji swoich 10 urodzin zaprasza do Spodka na Musical „Jonasz”. Spektakl odbędzie się 17 lutego o godz. 18.30. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej.

9. W tym tygodniu odeszły do Pana śp.: Zofia Mosler, Wiktoria Kucharczyk. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…