1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz klasztoru i parafii. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na cele parafii. Kolekta specjalna przyszłej niedzieli na remonty kościoła i pomieszczeń duszpasterskich. W przyszłą niedzielę przeprowadzimy także zbiórkę na Fundusz Misyjny.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17.15 i Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.15.

3. W piątek o godzinie 18.00 odprawimy kolejną Mszę św. roczną w intencji zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartkach wspominkowych. Z racji Drogi krzyżowej przed mszą nie będzie różańca.

4. Także w najbliższy piątek DA Gniazdo zaprasza na Nightfever, czyli wieczór adoracji, modlitwy, rozmów i trwania w ciszy. Czuwanie w kościele od godz. 20.00 do 24.00, można przyjść i wyjść w każdym momencie.

5. W tym roku w naszym kościele odbędą się trzy serie rekolekcji wielkopostnych: parafialne – rozpoczną się w 3. niedzielę postu 8 marca; akademickie – w 4. niedzielę postu 15 marca oraz tzw. rekolekcje ostatniej szansy – w 6. Niedzielę postu, Niedzielę Palmową, 29 marca.