1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz klasztoru i parafii. Kolekta dzisiejsza – specjalna przeznaczona jest na remonty kościoła i pomieszczeń duszpasterskich. Kolekta przyszłej niedzieli na rzecz parafii. Dziś przy wyjściu z kościoła przeprowadzamy zbiórkę na Fundusz Misyjny.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.15 i Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.15.

3. Wszystkich śpiewających, którzy chcieliby tworzyć scholę przygotowującą liturgię Triduum Paschalnego zapraszamy na pierwszą próbę w najbliższą środę o godz. 19.00 do sali nr 6.

4. Grupa 3/4 zaprasza w czwartek 5 marca na spotkanie nad ewangelią św. Marka pt. „Jezus-kamień odrzucony”: o 19.00 – adoracja w kościele, o 19.40 – spotkanie w sali nr 6.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę o godz. 16.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

6. W sobotę po porannej Mszy św. odwiedzimy chorych naszej parafii.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje przygotowujące nas do Jubileuszu 75-lecia parafii, zatytułowane „Jak drzewo nad płynącą wodą”. Wygłosi je o. Michał Mrozek. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas każdej Mszy św. (poza mszą akademicką) oraz od poniedziałku do środy o godz. 8.00, 12.00, 18.00; po wieczornej Mszy św. konferencja.

8. W niedzielę 15 marca świętować będziemy jubileusz 75-lecia powstania naszej parafii. Zapraszamy na uroczystą mszę św. o 12.30, której przewodniczyć będzie ks. abp Wiktor Skworc. Módlmy się o owocne przeżycie rekolekcji i czasu Jubileuszu.

9. Zwracamy się z serdeczną prośbą do osób, które mogłyby przyjąć na nocleg młodzież uczestniczącą w Światowych Dniach Młodzieży w 2016 r. o zgłoszenie takiej deklaracji dziś w zakrystii lub do środy w kancelarii parafialnej.

10. W tym tygodniu odszedł do Pana śp. Tadeusz Bąk. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…