1. Dziś przypada 75 rocznica powstania naszej parafii. Dziękujemy Bogu za wszystkich duszpasterzy, parafian i modlących się w tym miejscu, a zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu. Za bł. ks. Emilem Szramkiem prosimy: „Oby w tym kościele z pokolenia na pokolenie dokonywały się cudowne przemiany… Przychodźcie i zapełniajcie te ciasne mury… rozszerzajcie je”.

2. Dziś Mszą św. o godz. 19.30 rozpoczynamy rekolekcje akademickie, które wygłosi o. Janusz Pyda Dominikanin z Krakowa. Nauki rekolekcyjne od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 18.00, po niej – konferencja.

3. Od poniedziałku swoje rekolekcje rozpoczynają dzieci ze SP Muzycznej, a od środy SP nr 10 i Gimnazjum nr 3. Prośmy o dobre owoce tego czasu.

4. Grupa dorosłych 3/4 zaprasza w czwartek na spotkanie pt. „Boskie i cesarskie, czyli chrześcijanin w świecie”: o 19.00 adoracja Najświętszego sakramentu w kościele, ok. 19.40 – spotkanie.

5. Zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii w najbliższy piątek o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału w tym pokutnym nabożeństwie i prosimy, by przynieść ze sobą świece. W tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17.15 w kościele.

6. W najbliższą sobotę w Markecie Stokrotka w Galerii Katowice przeprowadzimy Wielkanocną Zbiórkę Żywności. Bardzo prosimy o pomoc w wolontariacie czyli w zbieraniu darów. Lista i zapisy w zakrystii.

7. W sobotę po Mszy św. porannej Szafarze z komunią świętą odwiedź chorych naszych parafian.

8. Legion Maryi zaprasza auksyliatorów w sobotę, dn. 21 marca na ACIES w kościele pw. Świętej Rodziny przy ul. Kossak- Szczuckiej. Rozpoczęcie o godz.9,30. Szczegóły w gablocie.

9. W tym tygodniu odeszli do Pana śp.: Jerzy Skomorowski, Elżbieta Woźnica. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…