1. Dziękujemy za założone ofiary na rzecz klasztoru i parafii. Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

2. Od poniedziałku swoje rekolekcje rozpocznie młodzież z III LO. Prośmy o dobre owoce tego czasu.

3. W środę obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

4. W czwartek 26.03, we wspomnienie św. Dobrego Łotra, patrona naszej kaplicy cmentarnej, zapraszamy do modlitwy na cmentarzu: o 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia; o 15.30 – Msza św.

5. Mszę Św. Roczną w intencji naszych zmarłych odprawimy w piątek o godz. 18.00.

6. Także w piątek ks. abp Wiktor Skworc zaprasza na Drogę Krzyżową ulicami Katowic. Początek Drogi Krzyżowej o godz. 19.00 przy krzyżach obok kopalni Wujek. Nasza parafia przygotowuje III stację Drogi Krzyżowej w Parku Kościuszki na przeciwko Centralnego Ośrodka Informatyki Górnictwa. Od tej stacji będziemy nieść krzyż. Zapraszamy do uczestnictwa i podjęcia niesienia krzyża.

7. Chorych parafian odwiedzimy w sobotę 28.03 po porannej Mszy św.

8. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom, którzy włączyli się w Wielkanocną Zbiórkę Żywności.

9. Za tydzień, w Niedzielę Palmową rozpoczniemy rekolekcje tzw. ostatniej szansy, które wygłosi nasz współbrat, o. Łukasz Popko, biblista. W niedzielę homilie podczas każdej Mszy św. (oprócz mszy akademickiej o 19.30), a od poniedziałku do środy o 18.00 Msza św. z homilią, po niej – konferencja.

10. W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Krystyna Godzina. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…