1. W dzisiejszą uroczystość można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami oraz odmawiając publicznie hymn do Ducha Świętego.

2. Dziękujemy za złożone ofiary na rzecz klasztoru i parafii. Kolekta dzisiejsza – specjalna przeznaczona jest na cele remontowe kościoła i pomieszczeń duszpasterskich. Kolekta przyszłej niedzieli na rzecz parafii.

3. Także dziś w katowickiej Katedrze o godz. 12.00 zainaugurowane zostanie metropolitalne święto rodziny.

4. W przyszłą niedzielę mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymować będę do Sanktuarium MB Piekarskiej. Chętnych zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania z grupą OO. Oblatów. Wyjście z przed Kościoła na Koszutce o godz. 5.30. Pielgrzymów otaczajmy naszą modlitwą.

5. Już dziś zapraszamy do udziału w festynie związanym z Jubileuszem 75-lecia naszej parafii, który odbędzie się 14 czerwca. Loteria fantowa w której nagrodą główna jest wyjazd zagraniczny, koncerty, zabawy dla dzieci, konkursy to tylko niektóre atrakcje, które przygotowaliśmy na to świętowanie. Zachęcamy do zapisywania się do drużyn piłkarskich, które zagrają o puchar proboszcza. Firmy, instytucje, naszych parafian i sympatyków prosimy o pomoc w organizacji loterii fantowej poprzez przekazanie drobnych nagród rzeczowych, upominków lub usług. Środki finansowe na pokrycie kosztów organizacji festynu można przekazywać na konto parafii. W tym roku na zakończenie festynu zapraszamy wszystkich na wspólną potańcówkę.

6. W związku z filmem realizowanym z okazji 75-lecia naszej parafii serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do podzielenia się swoimi wspomnieniami związanymi z duszpasterstwem w tym miejscem. Zainteresowanych prosimy o pozostawienie imienia, nazwiska i numeru telefonu w zakrystii.

7. W ostatnim tygodniu października organizujemy wyjazd do Ziemi Świętej i Jordanii. Szczegóły nt. wyjazdu można znaleźć na stronie internetowej klasztoru lub u o. Piotra. Zapisy trwają do 15 czerwca.

8. Informujemy, że o. Piotr Ciuba OP dotychczasowy przeor naszego klasztoru, został wybrany na przeora klasztoru krakowskiego. Wprowadzenie na urząd odbędzie się w najbliższą środę. Prosimy o modlitwę w intencji o. Piotra oraz naszej wspólnoty, która wybierać będzie nowego przełożonego.