1. Dziękujemy za złożone ofiary na rzecz klasztoru i parafii. Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele parafii.

2. Dziś jeszcze DA Gniazdo zaprasza nie tylko studentów na Akademicką Procesję Bożego Ciała do czterech ołtarzy, którą przeżywać będziemy pod przewodnictwem ks. bp Adama Wodarczyka. O godz. 19.30 Msza Św. Po Mszy Św. procesja.

3. Zapraszamy także do uczestnictwa w procesjach Eucharystycznych w dniach dawnej oktawy Bożego Ciała. Procesje odbywać się będą do czwartku po Mszach Św. wieczornych. Do udziału w procesjach zapraszamy dzieci Komunijne, a dziewczynki do sypania kwiatów.

4. Radę Parafialna i Ekonomiczną zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 8.06 o godz. 19.00 do sali nr 6.

5. Duszpasterstwo 3/4 zaprasza na spotkanie w czwartek 11.06: o godz. 19.00 Adoracja, a po niej spotkanie w sali nr 6.

6. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszym kościele Mszę św. sprawowane będą jak w dzień powszedni. W tym dniu Legion Maryi zaprasza na Adorację i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Początek o godz. 17.00.

7. W najbliższą niedzielę w ramach świętowania 75 urodzin naszej parafii zapraszamy na Festyn u Dominikanów;
od godziny 9.00 czekają nas różne atrakcje i zabawy, konkursy, loteria fantowa, stoiska duszpasterskie, coś na słodko i nie tylko. Rozegrany zostanie także mecz piłki nożnej na boisku Kolejarz przy ul. Alfreda, na który będzie można dojechać specjalnym autobusem (przystanek przy kościele i Żylecie; są jeszcze wolne miejsca w drużynach piłkarskich). Na zakończenie Festynu zapraszamy wszystkich na dominikańską potańcówkę. Szczegółowy program festynu na plakatach i ulotkach. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

8. W ostatnim tygodniu października organizujemy wyjazd do Ziemi Świętej i Jordanii. Szczegóły na stronie internetowej klasztoru. Zapisy trwają do 15 czerwca.