1. Dziękujemy za złożone ofiary na rzecz klasztoru i parafii. Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele parafii. Podczas Festynu na cele remontowe pomieszczeń duszpasterskich zebraliśmy 6208 zł.

2. Wszystkim sponsorom, koordynatorom, a przede wszystkim Wam, którzy świętowali
z nami 75 urodziny naszej parafii podczas Festynu u Dominikanów, za waszą obecność i wspólne świętowanie składamy serdeczne podziękowania. Pierwszą część zdjęć z festynu, a także specjalnie przygotowany film można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

3. W środę przeżywać będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Mszę św. w naszym kościele sprawowane będą jak w dzień powszedni.

4. W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Msze św. na zakończenie roku sprawowane będą: w czwartek o godz. 9.00 dla SP Muzycznej; w piątek o godz. 8.00 dla szkół średnich, a o godz. 9.00 dla SP nr 10. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i katechetom życzymy dobrego odpoczynku.

5. Mszę św. Roczną za zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartkach wypominkowych odprawimy w piątek o godz. 18.00. Różaniec w ich intencji odmówimy o godz. 17.30.

6. Informujemy, że w okresie wakacyjnym (lipcu i sierpniu) nie będziemy sprawowali Mszy św. o godz. 12.30 w niedzielę.

7. Szafarze Komunii Św. odwiedzą chorych z naszej parafii w sobotę 4 lipca po porannej Eucharystii.

8. Pod koniec czerwca naszą wspólnotę klasztorną opuści o. Marcin Barański OP, który obejmie Duszpasterstwo Akademickie w Poznaniu. O. Marcinowi dziękujemy za posługę w klasztorze, w DA Gniazdo oraz parafii i życzymy wielu łask Bożych w nowym miejscu posługiwania. Zapraszamy na Mszę św. podczas której dziękować będziemy za posługę o. Marcina w przyszłą niedzielę o godz. 19.30.

9. W ten sam dzień, w naszej wspólnocie powitamy o. Bartłomieja Wolszlegera OP, który przybywa do nas  z Warszawy.

10. W tym tygodniu odeszli do Pana śp.: Łucja Galoch, Wiktor Koźlik. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…