1. Dziękujemy za złożone ofiary na rzecz klasztoru i parafii. Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele parafii.

2. Rozpoczęły się wakacje. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym nie sprawujemy Mszy św. o godz. 12.30 w niedzielę. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku.

3. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w tym dniu sprawowane będą jak w dzień powszedni. Kolekta z Uroczystość przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa: do Najść. Serca Pana Jezusa w piątego o godz. 17.30 oraz do Niepokalanego Serca NMP w sobotę o 16.30.

5. W sobotę po Mszy Św. porannej Szafarze odwiedzą chorych naszych parafia.

6. Z końcem czerwca naszą wspólnotę opuści o. Michał Śliż OP, któremu dziękujemy za posługę proboszcza w naszej parafii oraz o. Karol Wielgosz OP, któremu dziękujemy za posługę wikarego i katechety. O. Michał podejmie pracę w klasztorze w Sandomierzu, a o. Karol w klasztorze Sióstr Dominikanek w Św. Annie.

7. Witamy zarazem nowych Ojców: o. Krzysztofa Lipowicza OP, który przybywa do nas z Jarosławia oraz o. Wojciecha Frączka OP, neoprezbitera z Krakowa.

8. Z dniem dzisiejszym ks. abp Wiktor Skworc  mianował o. Tomasza Golonkę OP, przeora tutejszego klasztoru, administratorem i nowym proboszczem naszej parafii. Uroczystego wprowadzenia nowego proboszcza na urząd dokona ks. dziekan Andrzej Suchoń w niedziel 5.07 podczas Mszy Św. o godz. 11.00. Ta Msza Św. będzie również okazją do podziękowania o. Michałowi za jego trzyletnią posługę proboszcza w naszej parafii.

9. W tym tygodniu odszedł do Pana śp. Zbigniew Kasperczyk. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…