1. Już dziś zapraszamy na odpust parafialny z okazji Uroczystości Przemienienia Pańskiego. Odbędzie się on w niedzielę, 2-go sierpnia. O godz. 11-tej będzie msza św. potem procesja wokół kościoła.  Zapraszamy parafian, przedstawicieli grup i rad parafialnych, sztandary … wszystkich!!! którzy tworzą naszą wspólnotę modlitwy, życia i wiary. Uroczystości przewodniczyć będzie ks. Abp Damian Zimoń.

2. W związku z przypadającym w najbliższą sobotę wspomnieniem św. Krzysztofa, zapraszamy kierowców na mszę św. w niedzielę!!! 26-go lipca, na godz. 11-tą. Na zakończenie mszy będzie błogosławieństwo. Będziemy modlić się za kierowców, pasażerów i podróżujących, zwłaszcza o rozwagę, roztropność i wszystko to, czego potrzeba do spokojnego, bezpiecznego  i przyjemnego podróżowania.

3. W piątek, 24-go lipca, zapraszamy na mszę św. „Roczną”, za zmarłych powierzonych naszej modlitwie, na kartkach wypominkowych. Przed mszą, o 17.30 różaniec za zmarłych.

4. Towarzystwo Pomocy Głuchoniemym poszukuje wolontariuszy.  Szczegóły na stronie internetowej Towarzystwa: tpgslask.wordpress.com. Adres strony znajduje się na ogłoszeniach, w gablocie przed kościołem.

5. Tradycyjnie już, zapraszamy dzisiaj na nieszpory a w środę na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nabożeństwa są o 17.30.

6. W tym tygodniu odszedł do Pana śp. Franciszek Hojnca.