1. Zapraszamy na odpust parafialny z okazji Uroczystości Przemienienia Pańskiego. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę, 2-go sierpnia. O godz. 11-tej będzie msza św. potem procesja wokół kościoła. Zapraszamy parafian, przedstawicieli grup i rad parafialnych, sztandary … wszystkich!!! którzy tworzą naszą wspólnotę modlitwy, życia i wiary. Uroczystości przewodniczyć będzie ks. Abp Damian Zimoń. Uczestnicy sumy odpustowej mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W dzień odpustowy również, na godz. 17.30 zapraszamy na uroczyste nieszpory.

3. W najbliższą sobotę, 1-go sierpnia, po mszy s1). o godz.8, odbędą się odwiedziny chorych naszej parafii.
Natomiast o 16.30, nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

4. W środę, o godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Dziękujemy za złożone ofiary na rzecz klasztoru i parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.

6. Do ogłoszeń dołączamy komunikat „O utrudnieniach w ruchu drogowym i parkowaniu pojazdów na terenie miasta Katowic w dniach 2,3 i 4 sierpnia 2015r.” Informacja związana jest z organizacją wyścigu kolarskiego Tour do Pologne i dotyczy zakazu parkowania m.in. przy ulicach Korfantego, Sokolskiej, Matejki i Placu Wolności. Szczegóły komunikatu w gablocie.