1. Z radością informujemy, że wczoraj, pochodzący z naszej parafii kleryk Artur Stuchlik, z rąk Ks. Aba Wiktora Skworca otrzymał posługę akolitatu, upoważniającą do udzielania komunii świętej. Gratulujemy i życzymy dalszej Bożej opieki na drodze do kapłaństwa.

2. Do wigilii, 24 grudnia włącznie, zapraszamy na roraty o 6.30. We wtorek 22 grudnia, roraty celebrował będzie Ks. Abp Wiktor Skworc. Jest to dzień rozpoczęcia osiemsetnego roku istnienia naszego zakonu. Po roratach wszystkich zapraszamy na śniadanie.

3. W tym tygodniu spowiadamy: w poniedziałek, wtorek i środę w godzinach: 7 – 9, 11 – 13, 17 – 19. W czwartek od 7 – 13. W I i II dzień świąt nie będziemy spowiadać.

4. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek 8.30 – 11 i we wtorek 16 – 18.

5. Duszpasterstwo Absolwentów (osoby po studiach, do 35 roku życia) zaprasza na wspólnotową mszę św. i wigilię, w poniedziałek, 21 grudnia. Spotkanie rozpocznie się msza św. o godz. 19.30 w kościele, po niej odbędzie się wigilia w sali pod kościołem.

6. W czwartek, w wigilię Bożego Narodzenia msze św. w naszym kościele sprawowane będą o godz. 6.30, 8 i 12. Następnie kościół zostanie zamknięty aż do nocnej liturgii. O północy zapraszamy na Pasterkę.

7. W Uroczystość Bożego  Narodzenia i  Święto Św. Szczepana (piątek i sobota) msze św. odprawiać będziemy według porządku niedzielnego.

8. Kolekta zebrana na Pasterce przeznaczona będzie  na Fundusz Obrony Życia. Kolekta z II dnia Świąt na Wydział Teologiczny UŚ.

9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

10. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w sobotę, 2 stycznia 2016r. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem i umieszczony na naszej stronie internetowej.

11. Trwają zapisy na Karnawałowy Bal Parafialny, który ma się odbyć, w sobotę 30 stycznia 2016 roku w Hotelu Angelo. W związku z tym, że ostateczną decyzję o balu mamy przekazać Hotelowi po świętach, a zaliczkę, w wysokości 4500 zł wpłacić w pierwszym tygodniu nowego roku, zapisy trwać będą do 27 grudnia.  Umowę z Hotelem podpiszemy jeśli zbierze się odpowiednia liczba osób. Koszt uczestnictwa w balu to 135 zł od osoby. Wpłata przy zapisach. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

12. W okresie świątecznym są jeszcze wolne intencje mszalne. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.