1. Wczoraj zakończyliśmy Kolędę w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, uwagi, sugestie i rozmowy. Będą one dla nas pomocą w pełnieniu posługi, w naszym kościele,  parafii i duszpasterstwie.

2. Dzisiaj odbywa się doroczna adoracja Apostolstwa Chorych, przy żłobku w Panewnikach. Początek modlitwy o godz. 14.

3. Dzisiaj również na wspólną modlitwę do Panewnik zaprasza Legion Maryi. O godz. 16 adoracja, o godz. 16.30 msza św.

4. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Na msze św. w tej intencji zapraszamy w poniedziałek, 25 stycznia, o godz. 12.

5. W poniedziałek, 25 stycznia obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła Apostołaa w czwartek, 28 stycznia Święto św. Tomasz z Akwinu, dominikanina, jednego z największych filozofów i teologów chrześcijaństwa.

6. Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie z cyklu OPen. Tematem spotkania są (Nie)bezpieczne związki i współczesne kwestionowanie tożsamości małżeństwa i rodziny. Gościem specjalnym będzie pani Karina Walinowicz, prawnik, analityk Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iris. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 25 stycznia o godz. 18 w Strefie Centralnej pl. Sejmu Śląskiego 2.

7. Duszpasterstwo ¾ zaprasza w czwartek, 28 stycznia na wspólne spotkanie. Tym razem będzie to wspólne oglądanie filmu, a po nim rozmowa.

8. Młodzież gimnazjalną i licealną zapraszamy na spotkanie Ruchu Światło-Życie w piątek o godz. 19.

9. W sobotę 30 stycznia Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na spotkanie zatytułowane „Czy chrześcijanin może się denerwować?” Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godz. 10. Następnie będzie spotkanie, które poprowadzi o. Tomasz Rojek OP z Krakowa.
W tym czasie dla dzieci będą zorganizowane warsztaty tematyczne.

10. W tym tygodniu zmarły Maria Grycner, Eugenia Piasecka, Alicja Pyrzyk, i Krzysztof Gruszka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.