1. Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzić będziemy we wtorek, 2 lutego. W tym dniu podczas każdej mszy św. poświęcimy gromnice. Święto to, w całym Kościele jest obchodzone jako światowy dzień życia konsekrowanego. Zebrana kolekta przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.

2. W dzień św. Błażeja, w środę 3 lutego, udzielimy błogosławieństwa, które jest modlitwą prośby o ustrzeżenie od chorób gardła.  W piątek natomiast, wspominając św. Agatę błogosławić będziemy chleb.

3. Zapraszamy na nabożeństwa: w środę do MB Nieustającej Pomocy, w pierwszy piątek miesiąca do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w pierwszą sobotę miesiąca do Niepokalanego Serca Maryi. Nabożeństwa rozpoczynamy pół godziny przed wieczorną mszą św.

4. Odwiedziny chorych odbędą się w najbliższą  sobotę, 6 lutego. Po porannej mszy św. ojcowie pójdą do chorych parafian z komunią św.

5. Duszpasterstwo Absolwentów (osób po studiach, do 35 roku życia) zaprasza w poniedziałek, 1 lutego, o godz. 19 do sali duszpasterskiej na spotkanie dyskusyjne pt. „Rozważania o męskości i kobiecości w XXI wieku”.

6. Młodzież gimnazjalną i licealną zapraszamy na spotkanie Ruchu Światło-Życie w piątek o godz. 19.

7. Informacja: Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Gliwickiej 74 dysponuje dwoma wolnymi miejscami dla osób, które w wyniku upośledzenia wymagają pomocy  do życia w środowisku rodzinnym i społecznym, w celu zwiększenia zaradności i samodzielności życiowej. Osoby chętne do uzyskania takiego wsparcia winny zgłosić się we właściwym rejonowo Terenowym Punkcie Pomocy Społecznej.

8. W tym tygodniu zmarli: Józef Dobrowolski, Maria Raszka, Zdzisław Zieliński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.