1. Na nieszpory zapraszamy dzisiaj o godz. 17.30 i codziennie po mszy św. wieczornej. Na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w każdą środę o godz. 17.30.

2. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19 w Dużej Sali pod kościołem.

3. Duszpasterstwo Absolwentów (osoby po studiach do 35 roku życia) zaprasza w poniedziałek na godzinę 19, na spotkanie z filmem „Sekret księgi z Kells”.

4. Msza św. w intencji mężczyzn będzie odprawiona w środę o godz. 19, w krypcie Katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Po Eucharystii zaplanowano konferencję dr Marka Wójtowicza zatytułowaną „Trud życia mężczyzny”.

5. Legion Maryi zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu w piątek o godz. 17.

6. Jubileusz 25-lecia kapłaństwa o. Tomasz Golonki OP naszego przeora i proboszcza parafii będziemy świętować w przyszłą niedzielę 12 czerwca, podczas mszy św. o godz. 11. Zapraszamy!

7. Marsz dla życia i rodziny będzie miał miejsce w Katowicach, w niedzielę 12 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 10.30 mszą św. w Katowickiej Katedrze, potem przemarsz i wspólna zabawa w Parku Kościuszki.

 8. Festyn Parafialny odbędzie się w niedzielę 19 czerwca. W zakrystii znajduje się lista zapisów
na mecz piłki nożnej, który odbędzie się w ramach festynu.

9. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na czerwcowy weekendowy Kurs dla Narzeczonych. Szczegóły i zapisy na naszej stronie internetowej.

10. W tym tygodniu zmarł Jerzy Ziemski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.