1. Dzisiaj odbywa się Festyn Parafialny. Kulminacją festynu będzie wieczorne spotkanie-zabawa, w czasie której zaprezentują się nasze grupy duszpasterskie, wykonując przedstawienie, piosenkę, film etc. mówiący kim są i czym się zajmują. Szczegółowe informacje dotyczące Festynu na plakatach i ulotkach. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

2. Dzisiaj także modlimy się za o. Marka Domaradzkiego OP. Dziękujemy za trzy lata jego pobytu i posługi w Katowicach. Równocześnie żegnamy o. Marka, gdyż już wkrótce o. Marek wyjedzie z Katowic i podejmie studia teologiczne w Waszyngtonie, w Stanach Zjednoczonych.

3. W poniedziałek nie będzie spowiedzi św. przed i podczas mszy św. o godz. 12 i 18.

4. W poniedziałek Duszpasterstwo Absolwentów (osoby po studiach do 35 roku życia) zaprasza na godzinę 19 na mszę św., a po niej do sali duszpasterskiej pod kościołem, na spotkanie.

5. W poniedziałek również o godz. 19.30, do Dużej Sali pod kościołem na spotkanie z filmem prowadzone przez o. Tomasz Rojka OP zaprasza Grupa ¾. Tym razem odbędzie się projekcja filmu Driver.

6. We wtorek o 18 zapraszamy wszystkich związanych z Apostolstwem Chorych na mszę św., a po mszy św. na Nabożeństwo Lourdzkie.

7. W środę zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

8. W czwartek o godz. 9 odbędzie się msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Państwowej Szkoły Muzyczne

9. W piątek o godz. 9 odbędzie się msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 10.

10. W piątek o godz. 17.30 różaniec za zmarłych poleconych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych, a o 18 Msza św. Roczna.

11. W przyszłą niedzielę powitamy o. Pawła Laska OP, który w maju przyjął święcenia kapłańskie, a od następnej niedzieli zamieszka w naszym klasztorze i podejmie posługę w naszym duszpasterstwie. Na Jego mszę św. prymicyjną i powitalną zarazem zapraszamy o godz. 11.

12. Już dzisiaj informujemy, że w okresie wakacyjnym tj. w lipcu i sierpniu, nie będziemy celebrowali w niedziele mszy św. o godz. 12.30