1. W tym tygodniu rozpoczyna się rok szkolny. Dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjum, oraz młodzież z techników i liceum zapraszamy na mszę św. w czwartek, 1 września o godz. 9.

2. Odwiedziny chorych odbędą się w najbliższą sobotę, 3 września po porannej mszy św.

3. Od przyszłej niedzieli wracamy do odprawiania niedzielnej mszy św. o godz. 12.30.

4. W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej będziemy sprzedawać książki oraz miesięcznik naszego dominikańskiego wydawnictwa W drodze.

5. W przyszłą niedzielę także, w Katedrze odbywać się będzie Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie. Początek o godz. 14.

6. Legion Maryi zaprasza na pielgrzymkę na Jasna Górę, 10 września. W programie Droga Krzyżowa, Różaniec, Msza św. na Wałach, Koronka do Miłosierdzia Bożego. Wyjazd autokarem o godz. 6.45, z ul. Mickiewicza. Koszt pielgrzymki 30 zł. Zapisy w zakrystii.

7. Najbliższy weekendowy kurs dla narzeczonych poprowadzimy 16 i 17 września. Szczegóły i zapisy na naszej stronie internetowej

8. Dzisiaj zapraszamy na nieszpory a w tygodniu na nabożeństwa: w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę do Niepokalanego Serca Maryi. Nabożeństwa rozpoczynają się o godz. 17.30, w sobotę o 16.30.

9. Dzisiaj ma miejsce kolekta specjalna. Ofiary będą przeznaczone na remont zaplecza sanitarnego przy zakrystii.

10. W tym tygodniu zmarł Ludwik Polczyk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.