1. Wszystkich związanych z Apostolstwem Chorych zapraszamy na mszę św. we wtorek o godz. 18. Po mszy św. Nabożeństwo Lurdzkie.

2. Duszpasterstwo ¾ zaprasza na spotkanie w czwartek o godz. 19.30.

3. Oaza zaprasza młodzież gimnazjalną i licealną na spotkanie w piątek o godz. 19:00. Temat spotkania: Być szermierzami wiary.

4. Zapraszamy na Jesienne medytacje muzyczne u Dominikanów w sobotę 24 września o godz. 17:45. Szczegóły na plakatach.

5. Zapisy na przygotowanie do bierzmowania odbędą się w dniach od 19 do 30 września. Zapisy przyjmuje w kancelarii parafialnej o. Wojciech Frączek. Zapisy dotyczą młodzieży III klas gimnazjum i starszej.

6. Zapraszamy na warsztaty NAWIGACJA MAŁŻEŃSKA – KORYGOWANIE KURSU. Warsztaty odbędą się 22 października. Jest to propozycja dla małżeństw, które pragną udoskonalić swój związek. Więcej informacji na stronie internetowej w zakładce Rodzina/Warsztaty oraz w gablocie.

7. Dzisiaj zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30, a w tygodniu na nabożeństwa: w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30, w piątek na Mszę św. Roczną za zmarłych powierzonych naszej modlitwie. Przed mszą, o 17.30 różaniec za zmarłych.

8. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WT UŚ.

9. W przyszłym tygodniu kolekta specjalna przeznaczona będzie na remont zaplecza sanitarnego.

10. W tym tygodniu zmarł Tadeusz Skowyra. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

11. Dzisiaj po każdej mszy świętej o. Krzysztof Kocjan opowiada o posłudze braci na Białorusi i kwestuje na potrzeby tamtejszych klasztorów.