1. Dzisiaj odbywa się XVI Dzień Papieski. Ofiary na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” można składać do skarbony przy wyjściu z kościoła.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Nabożeństwa celebrujemy codziennie, o godz. 17.30 (w soboty o 16.30). W czasie nabożeństw rozważamy tekst adhortacji posynodalnej poświęcony rodzinie, Amoris laetitia.

3. Na rekolekcje „Na dobry początek” zapraszamy studentów od 10 do 12 października o godz. 19.30. Rekolekcje poprowadzi o. Bartłomiej Wolszleger OP. Tytuł rekolekcji „Najpierw rzeczy najważniejsze”.

4. Świeccy Dominikanie zapraszają na spotkanie otwarte we wtorek, po wieczornej mszy św. Ojciec Krzysztof wygłosi konferencję pt. „Dominikanie na Śląsku”.

5. REKOLEKCJE FILMOWE pt. „Rekolekcje nie z tej ziemi”, organizowane przez Duszpasterstwa ¾, odbędą się od 13 do 15 października, o godz. 19 (w sobotę o godz. 15), w Dużej Sali pod kościołem. Rekolekcje poprowadzi o. Tomasz Rojek OP. Zapraszamy.

6. Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na kolejny Poranek Przedszkolaka wszystkie chętne dzieci w piątek, 14 października o godz. 9.

7. Są jeszcze wolne miejsca na najbliższy weekendowy Kurs dla narzeczonych 14 i 15 października. Szczegóły i zapisy na naszej stronie internetowej.

8. Pozostało tylko 15 miejsc w Dominikańskiej Szkole Teologii w Katowicach. Zapisy potrwają do 11 października lub do wyczerpania limitu miejsc. Rekrutacja prowadzona jest na stronie internetowej Szkoły www.dst.dominikanie.pl lub w zakrystii.

9. Najbliższe odwiedziny chorych odbędą się w sobotę 15 października. Po porannej mszy św. do chorych pójdą szafarze.

10. Zapraszamy na warsztaty NAWIGACJA MAŁŻEŃSKA – KORYGOWANIE KURSU. Warsztaty odbędą się 22 października. Więcej informacji na stronie internetowej w zakładce Rodzina/Warsztaty oraz w gablocie.

11. Dzisiaj można nabyć miesięcznik W drodze.

12. W tym tygodniu zmarła Stefania Ceglarska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.