1. Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzić będziemy we wtorek, 1 listopada. W tym dniu o godz. 14.30 zostanie odprawiona procesja i dodatkowa msza św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Gliwickiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. Od rana do godz. 14 będą zbierane na cmentarzu kartki wypominkowe („zalecki”) z imionami zmarłych, za których będziemy modlić się codziennie, przez cały listopad podczas różańca przed wieczorną mszą św. oraz przez cały rok, podczas Mszy Św. Rocznych. Wszystkie informacje są podane na obrazkach rozdawanych przy przyjmowaniu wypominków.

2. W środę, 2 listopada, w Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych o godz. 18, odbędzie się pierwsza w nowym cyklu Msza Św. Roczna za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wspominkowych. Przed mszą, o godz. 17.30 – różaniec za zmarłych.

3. W dniach od 1 do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące. Należy nawiedzić kościół, odmówić Ojcze nasz, Wierzę i modlitwę w intencjach Ojca Świętego, być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć komunię św. i zachować wolność od jakiegokolwiek przywiązania do grzechu. Można też uzyskać odpust przez nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

4. Grupa 3/4 zaprasza do na spotkanie z cyklu Credo wg Katechizmu Kościoła Katolickiego, w czwartek o godz. 19.30.

5. Odwiedziny chorych odbędą się w sobotę, 5 listopada. Po porannej mszy św. do chorych pójdą ojcowie.

6. W przyszłą niedzielę będzie można u nas kupić książki dominikańskiego wydawnictwa W drodze.

7. Informujemy, że zakończyliśmy remont zaplecza sanitarnego przy zakrystii. Toaleta jest przystosowana dla potrzeb osób na wózkach; jest też przewijak, z którego w razie potrzeby mogą korzystać rodzice z małymi dziećmi.