1. Wczoraj zakończyliśmy Kolędę w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, uwagi, sugestie i rozmowy. Będą one dla nas pomocą w pełnieniu posługi w naszym kościele, parafii i duszpasterstwie.

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Do modlitwy zapraszamy codziennie podczas mszy św.

3. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30. Msza św. Roczna w piątek o godz. 18. Przed mszą o godz. 17.30 różaniec za zmarłych.

4. W sobotę Legion Maryi zaprasza auksyliatorów oraz parafian chętnych do wstąpienia do Legionu na spotkanie opłatkowe. O godz. 9 – różaniec, o godz. 9.30 – msza św. Po mszy spotkanie w sali pod kościołem.

5. W niedzielę 29 stycznia Legion Maryi zaprasza na Adorację przy Bożym Żłóbku w Bazylice, w Panewnikach. Początek o godz. 16; Msza św. o godz. 16.30.

*****

6. Imieniny obchodzą: w środę o Paweł Lasek OP, a w sobotę o. Tomasz Golonka OP. Msza św. w intencji o. Pawła będzie w środę o godz. 18, a w intencji o. Tomasza w niedzielę o godz. 12.30. Zapraszamy do modlitwy w intencji naszych braci.

*****

7. Na Dominikańskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie zapraszamy od 6 do 11 marca. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej i na plakacie przed kościołem.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę śladami świętych do Włoch, która odbędzie się w dniach od 1 do 8 października 2017 r. Odwiedzimy: Bolonię, Asyż, Watykan, Rzym, San Giovanni Rotondo, San Marino, Wenecję, Murano. Koszt pielgrzymki: 1000 zł + 290 euro. Więcej informacji na plakatach, ulotkach dostępnych w zakrystii i na naszej stronie internetowej.

9. W tym tygodniu zmarli Władysława Dusza, Teresa Kotarska, Wojciech Łukaszewicz, Aniela Przybysz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.