1. Dzisiaj odbywa się doroczne liczenie wiernych.
2. W zakrystii można już składać kartki wypominkowe (zalecki) z imionami zmarłych. Z tyłu kościoła znajdują się kalendarzyki z datami Mszy św. Rocznych, w czasie których będziemy modlić się za zmarłych przez cały nadchodzący rok.
3. „Daj się ponieść” to temat rekolekcji dla młodzieży, które odbędą się w dniach 18-20 października w naszym kościele, codziennie o godz. 19.15. Więcej informacji na plakacie i fanpage’u Oaza u Dominikanów.
4. Grupa ¾ zaprasza w czwartek, o godz. 19.30 na kolejne spotkanie nad encykliką Soboru Watykańskiego II Gaudium et spes.
5. Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Misyjną. Na mszach świętych będziemy gościć młodą lekarkę – P. Martę Hajdugę. W listopadzie pragnie wyjechać jako wolontariuszka medyczna do Afryki. Opowie nam ona o swoich misyjnych planach. Po mszach p. Marta będzie kwestować na wsparcie tego dzieła.
6. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Nabożeństwa celebrujemy codziennie, również w niedzielę o godz. 17.15 (w soboty o 16.15).
7. W zakrystii i kancelarii parafialnej można już zamawiać intencje mszalne na 2018 rok.
8. Przypominamy, że Gościa Niedzielnego można nabyć w zakrystii, natomiast Biuletyn Parafialny można pobrać ze stolika znajdującego się przy drzwiach wyjściowych z kościoła.
9. Odwiedziny chorych: szafarze pójdą z komunią świętą do chorych w sobotę, 21 października, po porannej mszy św.

*****

10. Rodziców zapraszamy na cykl warsztatów umiejętności wychowawczych prowadzonych w ramach Szkoły dla Rodziców przez Marię Berlińską. Zajęcia odbywają się w naszym klasztorze. Początek 18 listopada. Szczegóły na naszej stronie internetowej i facebooku. Zapisy u o. Przemysława Ciesielskiego OP.

*****

11. Warsztaty dla małżeństw pt. „Duchowość małżeńska – bratnie dusze w drodze do nieba” odbędą się u nas 25 listopada. Informacje szczegółowe oraz dotyczące zapisów znajdują się na plakacie, w gablocie przed kościołem oraz na naszej internetowej stronie, pod zakładką RODZINA

*****

12. Zapraszamy na wycieczkę do CZESKIEJ PRAGI, na BOŻONARODZENIOWY JARMARK ŚWIĄTECZNY. Wyjazd odbędzie się w dniach 15 – 17 grudnia 2017 roku.  Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem. Możliwość zapisu oraz uiszczenia zadatku w zakrystii.