1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Misyjną. Na mszach świętych gościmy młodą lekarkę – p. Martę Hajdugę. W listopadzie pragnie wyjechać jako wolontariuszka medyczna do Afryki. Po mszach p. Marta będzie kwestować na wsparcie tego dzieła. (Krótkie słowo p. dr.)
2. 29 października bracia studenci z Krakowa będą sprzedawać swoje czasopismo Teofil pt. Maryja z Nazaretu.
3. W zakrystii można już składać kartki wypominkowe (zalecki) z imionami zmarłych. Z tyłu kościoła znajdują się kalendarzyki z datami Mszy św. Rocznych, w czasie których będziemy modlić się za zmarłych przez cały nadchodzący rok.
4. Grupa ¾ zaprasza na film: „Sam. Liczy się tylko miłość”, w czwartek 26 października o godz. 19.00
5. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Nabożeństwa celebrujemy codziennie, również w niedzielę o godz. 17.15 (w soboty o 16.15).
6. W zakrystii i kancelarii parafialnej można już zamawiać intencje mszalne na 2018 rok.
7. Przypominamy, że Gościa Niedzielnego można nabyć w zakrystii, natomiast Biuletyn Parafialny można pobrać ze stolika znajdującego się przy drzwiach wyjściowych z kościoła.
8. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na misje.

*****

9. Rodziców zapraszamy na cykl warsztatów umiejętności wychowawczych prowadzonych w ramach Szkoły dla Rodziców przez Marię Berlińską. Zajęcia odbywają się w naszym klasztorze. Początek 18 listopada. Szczegóły na naszej stronie internetowej i facebooku. Zapisy u o. Przemysława Ciesielskiego OP.

*****

10. Warsztaty dla małżeństw pt. „Duchowość małżeńska – bratnie dusze w drodze do nieba” odbędą się u nas 25 listopada. Informacje szczegółowe oraz dotyczące zapisów znajdują się na plakacie, w gablocie przed kościołem oraz na naszej internetowej stronie, pod zakładką RODZINA".

*****

11. Zapraszamy na wycieczkę do CZESKIEJ PRAGI, na BOŻONARODZENIOWY JARMARK ŚWIĄTECZNY. Wyjazd odbędzie się w dniach 15 – 17 grudnia 2017 roku. Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem. Możliwość zapisu oraz uiszczenia zadatku w zakrystii.
12. W tym tygodniu zmarli śp. Sebastian Korkiewicz, Jacek Redel. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.