1. Dzisiejszą niedzielę – II wielkanocną, obchodzimy jako Święto Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Kolekta jest przeznaczona na Caritas archidiecezji. Dzisiaj również odbywa się, w naszej diecezji liczenie wiernych.
2. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesioną z 25 marca) będziemy obchodzić w poniedziałek, 9 kwietnia. Msze św. w naszym kościele o 8, 12 i 18.
3. W tym tygodniu imieniny obchodzi o. Przemysław Ciesielski OP. Będziemy modlić się za niego podczas mszy św., w piątek o godz. 18. Zapraszamy.
4. Świeccy dominikanie zapraszają w najbliższy wtorek po mszy św. i nieszporach na spotkanie otwarte. Temat spotkania: Toskania – święci i błogosławieni rodziny dominikańskiej.
5. Grupa ¾ zaprasza na Krąg Biblijny, w czwartek o godz. 19.30.
6. W tygodniu zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30; na adorację Najświętszego Sakramentu zaprasza Legion Maryi w piątek, o godz. 17.
7. O. Bartek Sumara OP zaprasza na mszę św. dla dzieci i młodzieży, 19 kwietnia, czwartek godz. 16. Po mszy: spotkanie, zabawy w sali duszpasterskiej lub wyjście w plener.
8. Zapraszamy na wyjazd, na XXII Spotkanie Młodych w Lednicy – nie tylko młodzież lecz także osoby starsze, które czują się młode duchem. Wyjazd: 2 czerwca godz. 23.45. Powrót: 3 czerwca w godzinach porannych. Koszt: 100zł. Zapisy w zakrystii. Więcej informacji u o. Bartka Sumary OP.
9. W tym tygodniu zmarł śp. Piotr Baron. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

*****

Zapraszamy na 3 dniową wycieczkę do Czech i Austrii, która odbędzie się od 25 do 27 maja 2018 r. W programie stolica Moraw – Ołomuniec, wizyta w piwnicach templariuszy jak i stolicy Austrii – Wiedniu. Na zakończenie zabierzemy Państwa na spacer po jaskini Morawskiego Krasu oraz rejs podziemnymi
rzekami. Zapraszamy na 8 dniową pielgrzymkę do Paryża i Lourdes w Pirenejach, która odbędzie się od 30 września do 7 października 2018 r. Odwiedzać będziemy najważniejsze zabytki i miejsca związane z objawieniami Maryjnymi. Jest to pielgrzymka samolotowa połączona z przejazdami pociągowymi TGV. Szczegóły
na plakacie oraz ulotkach.