1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza. Dzisiaj gościmy wolontariuszki z Wolontariatu Misyjnego, które opowiadają o swoim projekcie Śląska Misja Boliwia. Po każdej mszy św. można nabyć czasopismo Misjonarz i złożyć dobrowolną ofiarę na cele misyjne.
2. Dzisiaj można u nas kupić książki Wydawnictwa W drodze.
3. Jutro, w poniedziałek, obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Msze św. jak w dzień powszedni.
4. W tygodniu: nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30; Msza św. ROCZNA za zmarłych w piątek o godz. 18, o 17.30 różaniec.
5. Klub Stopklatka działający w ramach Grupy ¾ zaprasza na film „Kolacja” w czwartek o godz. 19.30. Po filmie – rozmowa.
6. W sobotę, 28 kwietnia, Legion Maryi zaprasza na pielgrzymkę do Bazyliki w Piekarach Śl. O godz. 9.30 różaniec, o godz. 10 msza św. Dojazd we własnym zakresie.
7. Szkoła Muzyczna im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach zaprasza zainteresowanych nauką muzyki, na dni otwarte. Szczegóły na plakatach w gablocie.
8. Zapraszamy na wyjazd na XXII Spotkanie Młodych w Lednicy koło Gniezna. Nie tylko młodzież lecz także osoby starsze, które czują się młode duchem. Wyjazd  1 czerwca – piątek  godz. 23.45. Powrót 3 czerwca – niedziela, w godzinach porannych. Koszt: 100zł. Zapisy w zakrystii. Więcej informacji u o. Bartka Sumary OP.
9. W tym tygodniu zmarł śp. Krystian Siemianowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

*****

Zapraszamy na 3 dniową wycieczkę do Czech i Austrii, która odbędzie się od 25 do 27 maja 2018 r. W programie stolica Moraw – Ołomuniec, wizyta w piwnicach templariuszy jak i stolicy Austrii – Wiedniu.Na zakończenie zabierzemy Państwa na spacer po jaskini Morawskiego Krasu oraz rejs podziemnymi rzekami. Zapraszamy na 8 dniową pielgrzymkę do Paryża i Lourdes w Pirenejach, która odbędzie się od 30 września do 7 października 2018 r. Odwiedzać będziemy najważniejsze zabytki i miejsca związane z objawieniami Maryjnymi. Jest to pielgrzymka samolotowa połączona z przejazdami pociągowymi TGV. Szczegóły na plakacie oraz ulotkach.