1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna – obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.
2. Informujemy, że wolontariuszki z Wolontariatu Misyjnego, które w minioną niedzielę kwestowały na projekt Śląska Misja Boliwia, zebrały 3569,19 PLN. W ich imieniu dziękujemy za ofiary. Bóg zapłać!
3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Nie jest to dzień, w którym jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa we mszy św., niemniej do wspólnej modlitwy zapraszamy. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego.
4. Rozpoczynamy miesiąc maj. Od wtorku zapraszamy na nabożeństwo majowe, codziennie (oprócz niedziel i uroczystości) o godz. 17.30, w soboty o 16.30. Tym razem w trakcie nabożeństw będziemy komentować teksty Pisma św. poświęcone Maryi Matce Jezusa i innym kobietom znanym z Pisma św.
5. W sobotę, 5 maja odwiedziny chorych. Z komunia św., po porannej mszy św. pójdą do chorych ojcowie i szafarze.
6. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie czynna w poniedziałek i piątek.
7. Zapraszamy na wyjazd na XXII Spotkanie Młodych w Lednicy koło Gniezna. Nie tylko młodzież lecz także osoby starsze, które czują się młode duchem. Wyjazd  1 czerwca – piątek  godz. 23.45. Powrót 3 czerwca – niedziela, w godzinach porannych. Koszt: 100zł. Zapisy w zakrystii. Więcej informacji u o. Bartka
Sumary OP.
8. W tym tygodniu zmarli śp. Janina Żurek, Piotr Gwóźdź. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

*****

Zapraszamy na 8 dniową pielgrzymkę do Paryża i Lourdes w Pirenejach, która odbędzie się od 30 września do 7 października 2018 r. Odwiedzać będziemy najważniejsze zabytki i miejsca związane z objawieniami Maryjnymi. Jest to pielgrzymka samolotowa połączona z przejazdami pociągowymi TGV. Szczegóły na plakacie oraz ulotkach.