1. Zapraszamy parafian i wszystkich współtworzących nasze duszpasterstwa na FESTYN DUSZPASTERSKI. Odbędzie się on w dniach 9 i 10 czerwca br. W programie m.in. wycieczka rowerowa, zabawa, aukcja
i kramy duszpasterskie. Szczegóły na banerze, plakatach i ulotkach.
2. W miniony czwartek odbyła się procesja Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w budowie ołtarza. Dziękujemy także uczestnikom procesji za wspólną modlitwę.
3. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy obchodzić w piątek. Msze św. w naszym kościele o 8, 12 i 18.30. Tego dnia, Legion Maryi zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu
o godz. 17.
4. W środę – nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
5. Grupa ¾ zaprasza na spotkanie w czwartek o 19.30. Szczegóły spotkania na tablicy z boku kościoła.
6. W piątek, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Curie Skłodowskiej będzie obchodziła swój jubileusz 80-lecia powstania. W intencji szkoły będzie odprawiona u nas msza św. o godz. 10.30. Zapraszamy uczniów, rodziców i absolwentów do wspólnej modlitwy w intencji szkoły.
7. Odwiedziny chorych odbędą się w sobotę, 9 czerwca. Po porannej mszy św. do chorych pójdą ojcowie.
8. We wrześniu startuje kolejny cykl spotkań mających na celu przygotowanie osób dorosłych do sakramentów: chrztu, komunii i bierzmowania. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z o. Pawłem Laskiem OP.

*****

Prośba. Wszystkich przebywających i korzystających z naszych wspólnych miejsc w kościele i w klasztorze (sal duszpasterskich, kuchni, toalet etc.), prosimy o troskę o nasze wspólne miejsce. Prosimy także rodziców, by nie wpuszczali swoich dzieci na górkę żwirową przy figurze Pana Jezusa przed kościołem. Dziękujemy!

*****

Zapraszamy na 8 dniową pielgrzymkę do Paryża i Lourdes w Pirenejach, która odbędzie się od 30 września do 7 października 2018 r. Odwiedzać będziemy najważniejsze zabytki i miejsca związane z objawieniami Maryjnymi. Jest to pielgrzymka samolotowa połączona z przejazdami pociągowymi TGV. Szczegóły na plakacie oraz ulotkach.