1. Komunikat Ks. Abpa Wiktora Skworca.
2. Dzisiaj XI niedziela zwykła. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
3. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie zeszłotygodniowego Festynu. Wszystkim uczestnikom: za obecność i dzielenie się radością. Tym którzy przygotowali stragany: za pomysłowość, smaczne wiktuały,
ciekawe propozycje książkowe, koszulki etc. Wszystkim: za rozmowy i spotkania. Dziękujemy!
4. W środę – nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30; w piątek – różaniec za zmarłych o 17.30 i Masza św. ROCZNA o 18.
5. Msza św. na zakończenie roku szkolnego: w czwartek o godz. 9 dla Państwowej Szkoły Muzycznej, o godz. 10 dla Szkoły Podstawowej nr 10. W piątek o godz. 8 dla LO im. A. Mickiewicza.
6. W przyszłą niedzielę 24 czerwca siostry karmelitanki Dzieciątka Jezus z Mielca przeprowadząkwestę na rozbudowę prowadzonego przez nie katolickiego przedszkola.
7. We wrześniu startuje kolejny cykl spotkań mających na celu przygotowanie osób dorosłych do sakramentów: chrztu, komunii i bierzmowania. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z o. Pawłem Laskiem OP.

*****

Zapraszamy na 8 dniową pielgrzymkę do Paryża i Lourdes w Pirenejach, która odbędzie się od 30 września do 7 października 2018 r. Odwiedzać będziemy najważniejsze zabytki i miejsca związane z objawieniami Maryjnymi. Jest to pielgrzymka samolotowa połączona z przejazdami pociągowymi TGV. Szczegóły na plakacie oraz ulotkach.