1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Dzisiaj siostry karmelitanki Dzieciątka Jezus z Mielca prowadząkwestę na rozbudowę prowadzonego przez nie katolickiego przedszkola. (Słowo sióstr).
2. Słowo Ks. Abpa Wiktora Skworca na początek wakacji.
3. Od przyszłej niedzieli, przez cały lipiec i sierpień, w naszym kościele NIE będzie niedzielnej mszy św. o godz. 12.30.
4. W środę – nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
5. W piątek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. jak w dzień powszedni. Kolekta na Stolicę Apostolską – Świętopietrze.
6. Klub Stopklatka zaprasza na cykl projekcji: Wakacyjne pożegnanie Milosa Formana. Pierwszy film w czwartek, 28 czerwca, o godz. 19, w Dużej Sali pod kościołem.
7. Odwiedziny chorych, w miesiącach letnich (lipiec, sierpień), z powodu licznych wyjazdów będą odbywać się nieregularnie. Najbliższe odwiedziny w sobotę, 30 czerwca. Po porannej mszy św. z posługą sakramentalną pójdą do chorych ojcowie.
8. We wrześniu startuje kolejny cykl spotkań mających na celu przygotowanie osób dorosłych do sakramentów: chrztu, komunii i bierzmowania. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z o. Pawłem
Laskiem OP.

*****

Zapraszamy na 8 dniową pielgrzymkę do Paryża i Lourdes w Pirenejach, która odbędzie się od 30 września do 7 października 2018 r. Odwiedzać będziemy najważniejsze zabytki i miejsca związane z objawieniami
Maryjnymi. Jest to pielgrzymka samolotowa połączona z przejazdami pociągowymi TGV. Szczegóły na plakacie oraz ulotkach.