1. Słowo Ks. Abpa Wiktora Skworca – zaproszenie na Uroczystość Chrystusa Króla.
2. Z radością informujemy, że jedną z osób, którym ks. Abp przyznał w tym roku medal Pro Christi Regno jest Pan Henryk Cogiel, nasz parafianin. Medal zostanie wręczony Panu Henrykowi, przez Ks. Abpa na zakończenie mszy św. o godz. 12, w katedrze, w Uroczystość Chrystusa Króla. Panu Henrykowi dziękujemy za ofiarność i pracę na rzecz parafii, i serdecznie gratulujemy!
3. Już dzisiaj informujemy, że w czasie adwentu – od 3 grudnia, NIE BĘDZIE u nas w tygodniu mszy św. o godz. 8. Roraty będą codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 6.30.
4. Do końca listopada, modlimy się za zmarłych na różańcu – codziennie (oprócz niedzieli), o godz. 17.30 (w soboty o godz. 16.30). W piątek o godz. 18 zapraszamy na Mszę św. ROCZNĄ za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych.
5. Grupa ¾ zaprasza: we wtorek o godz. 19.30 na spotkanie Rozmowy na każdy temat – tym razem porozmawiamy o małżeństwie… Czy ma sens? Kiedy ma sens? Jaki ma sens?; w czwartek o godz. 19.30 na spotkanie z cyklu Gaudium et spes.
6. W tym tygodniu zmarł śp. Joachim Matelewski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.