Kochani Parafianie i Przyjaciele!

Pamiętacie zapewne naszą Parafialną Galerię Wielkanocną? Teraz znów nie mamy możliwości się wszyscy zobaczyć i jak kiedyś złożyć sobie życzenia po Pasterce, dlatego zapraszamy Was do powtórki i stworzenia PARAFIALNEJ GALERII BOŻONARODZENIOWEJ [i zapraszamy do niej wszystkich, którzy czują się naszymi Parafianami, nie tylko z adresu].

Wystarczy zrobić sobie i swojej rodzinie zdjęcie w czasie kolacji wigilijnej lub po prostu w czasie świątecznego odpoczynku, a następnie przesłać zdjęcie wraz z opisem na adres: katowice.dominikanie(at)gmail.com [w tytule e-maila prosimy napisać parafialna galeria bożonarodzeniowa].

Zdjęcia można wysyłać do niedzieli 27 XII do godziny 18. O 20.30 będzie ich premiera na naszym fanpage.

A tymczasem życzymy smacznej kolacji i do zobaczenia dzisiaj na transmisjach z pasterek o 20, 22 i 24 😊