1. Komunikat Abpa Wiktora Skworca.

2. Dzisiaj zapraszamy na Przedświąteczny Kiermasz Książek wydawnictwa W drodze.

3. Zapraszamy na RORATY, do soboty włącznie, o godz. 6.30. Po roratach – śniadanie w Dużej Sali pod kościołem.

4. Przed Świętami Bożego Narodzenia będziemy spowiadać: do środy – jak zawsze, w czasie Mszy świętych; w czwartek i piątek, w godzinach: 6.15-7.30, 11-13, 17-19; w sobotę od godz. 6.15 do 13. W Boże Narodzenie i w Święto Św. Szczepana nie będziemy spowiadać.

5. Na PASTERKĘ zapraszamy: o godz. 22 – rodziny z dziećmi; o 24 – wszystkich chętnych.

6. Kolęda w naszej parafii odbywać się będzie od 2 stycznia i tak jak w tym roku, po wcześniejszym zgłoszeniu się osób/rodzin chcących spotkać się z duszpasterzem na modlitwę w swoich mieszkaniach. Prosimy o składanie takich informacji w zakrystii lub kancelarii. Prosimy podać imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Czas na składanie zgłoszeń trwa do Bożego Narodzenia. Plan odwiedzin będzie ułożony wg ulic, tak jak to bywało zawsze.

7. Opłatkiświece wigilijne można kupić w zakrystii i kancelarii.

8. Podziękowania: w ramach kiermaszu studenci z DA Gniazdo zebrali 1555,30 zł. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy. Bóg zapłać.

9. Kolekty: dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii; z pasterki na Fundusz Obrony Życia; z 26 grudnia na Wydział Teologiczny UŚ.

10. Kwesta na kontynuację remontu naszego kościoła odbywa się dzisiaj.

11. O. Bartłomiej zaprasza na wyjazd pielgrzymkowy do Ziemi Świętej  w dniach 22-29 kwietnia 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy i informacje o pielgrzymce na naszej stronie PIELGRZYMKA.