1. W związku ze wzmożoną ilością zgłoszeń dotyczących nieprawidłowego parkowania zwłaszcza w niedzielę w obrębie ulic wokół naszego kościoła, policja prosi naszych wiernych o szczególne zwracanie uwagi na znaki drogowe i stosowanie się do nich, w celu uniknięcia wystawiania mandatów za nieprawidłowe parkowanie.

    Dobrej niedzieli!