Dorzuć do pieca!
Dorzuć do pieca! – wspólnie ogrzejmy nasz Kościół
Zima i chłód coraz bliżej, a wraz z nimi nadchodzą również… rachunki za ogrzewanie. Nasz kościół na Sokolskiej to miejsce modlitwy, spotkania i wspólnoty – ale również budynek, który dość szybko się oziębia i trudno go ogrzać.
Ale to nie wszystko! Ogrzewamy nie tylko kościół – ciepła potrzebują również nasze salki duszpasterskie, w których na co dzień spotykają się duszpasterstwa: akademickie, absolwentów, młodzieży, ministrantów, dorosłych, seniorów itd.
Dlatego w tym roku chcemy zaprosić Cię do akcji pod hasłem „Dorzuć do pieca” – symbolicznego i bardzo dosłownego sposobu, by razem zadbać o ciepło w naszym kościele i salkach pod kościołem.
Każda złotówka to konkretna pomoc, która pozwoli nam zapłacić rachunki za gaz i utrzymać przyjemne ciepło podczas Mszy, nabożeństw i wspólnych spotkań.
To nasz wspólny dom – Kościół, który tworzymy razem.
Niech nasze serca i nasza świątynia będą miejscem, gdzie nikt nie marznie – ani duchowo, ani fizycznie.
Jak możesz pomóc?
- Dorzuć do pieca – dołóż się do rachunku za gaz: w zakrystii, kancelarii lub przez przelew na konto parafii (szczegóły poniżej).
- Zachęć innych do wsparcia naszej akcji – razem możemy więcej!
- Pomódl się za wszystkich dobroczyńców i za naszą wspólnotę.
Niech to będzie Twój gest troski i wdzięczności za ciepło, które otrzymujemy – w wierze, modlitwie i wspólnocie.
Jeśli pragniecie dołączyć do grona darczyńców, możecie to uczynić:
- składając ofiarę osobiście w kościele.
- poprzez poniższy formularz
- wykonując przelew na konto parafii:
Odbiorca:
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
ul. Sokolska 12, 40-084 Katowice
Numer konta: 76 1600 1055 1847 3907 2000 0001
Tytuł przelewu: Ogrzewanie kościoła
Dziękujemy za każdą pomoc materialną i modlitewną!
bracia dominikanie
